Субота, 18 липня 2020 20:34

Динаміка ходу виборчої кампанії США в інформаційному середовищі (17-18.07.2020 Прореспубліканські ЗМІ)

Основною темою прореспубліканських ЗМІ, пов'язаною з виборами, є висвітлення інтерв'ю Дональда Трампа журналісту Крісу Воллесу.

В ньому президент критикує Байдена і показує, чим його погляди відрізняються від поглядів його опонента. Зокрема, Трамп кардинально не погоджується з висловлюванням головного конкурента про те, що потрібно зменшувати фінансування поліції. Трамп висловлює повну впевненість у своїй перемозі. Також в цьому інтерв'ю Трамп розкритикував губернаторів деяких штатів та міністра охорони здоров'я Ентоні Фаучі за неадекватні дії щодо боротьби з поширенням коронавірусу. Інтерв'юер запитував у Трампа, чому, на його думку, збільшилася кількість вбивств у таких містах, як Нью-Йорк і Чикаго, у відповідь Дональд сказав, що це демократичні міста, які нерозумно влаштовані. В контексті виборів трактуються такі події, як заміна вироку звинуваченому у державній зраді Роджеру Стоуну та допуск до виборів репера Каньє Веста, якого підтримав сам Дональд Трамп і висловив сподівання, що той відбере голоси у демократів. Значна частина інформації на політичні теми пов'язана з новиною про смерть Джона Льюїса, афроамериканського громадського активіста та представника палати від демократичної партії, причому його діяльність оцінюється дуже позитивно.

В прореспубліканських ЗМІ увага до виборчої тематики істотно менша ніж в продемократичних, що мало б демонструвати їхню впевненість у перемозі Дональда Трампа. Прихильники республіканців мали б бути спокійними і твердо підтримувати свого кандидата.

Олекса Жук

 

 

 

Адреса:

79491 Львів-Брюховичі
вул.Сонячна,13

Контакти

Тел/факс: +38 (067)372-96-24
Email: info@cipt.org.ua