Субота, 08 серпня 2020 15:32

Динаміка ходу виборчої кампанії США в інформаційному середовищі (03-04.08.2020.Продемократичні ЗМІ)

Продемократичні ЗМІ критикують оточення свого конкурента. Предметом критики став колишній виконувач обов’язків міністра національної безпеки Чед Вулф, який зараз допомагає Трампу в передвиборчій кампанії.

Сам чиновник прославився завдяки неефективним діям на посту, одразу після теракту 11 вересня в Нью-Йорку. Критикують і самого Дональда Трампа. Основні теми критики – звинувачення чинного президента у расизмі, зокрема, через те, що той відмовився перейменувати міст, названий на честь Едмунда Петтуса, американського політика, який підтримував сторону Півдня під час громадянської війни. Інцидент назвали неповагою до недавно померлого афроамериканського активіста Джона Льюїса, який почав свою діяльність, якраз після того, як під час переходу цього мосту отримав удар кийком в голову. Хоча Трамп, як і значна частина республіканських діячів, пом’янув пам’ять покійника. Згадують, і те, що Трамп має намір заборонити китайський додаток “Tik-Tok”, створений для поширення коротких відеороликів з музичним супроводом, якщо його не купить американський власник. Демократи відповідають республіканцям на критику Карен Басс, жінки-політика, афроамериканського походження, відомої своїми ультралівими поглядами, публікуючи схвальну статтю про неї, як про сильну особистість, яка може позитивно вплинути на майбутнє Америки, проте не приховують її лівих поглядів та дружні відносини з кубинським диктатором Фіделем Кастро.
Жорсткої серйозної критики Трампа за ці дні було небагато. Переважно зачіпалися другорядні теми. Не видно було спроб посилити напруженість боротьби, а поточні події не давали підстав для цього. Негативна інформація про Трампа подавалася для того, щоб не зменшувався рівень антипатії до нього.

Олекса Жук

Адреса:

79491 Львів-Брюховичі
вул.Сонячна,13

Контакти

Тел/факс: +38 (067)372-96-24
Email: info@cipt.org.ua