Вівторок, 11 серпня 2020 15:51

Динаміка ходу виборчої кампанії США в інформаційному середовищі (09-10.08.2020 Продемократичні ЗМІ)

Продемократичні ЗМІ критикують Трампа через його нечіткі настанови, щодо коронавірусу, вважаючи, що вони спрямовані тільки на збільшення його рейтингу.

Трампа звинувачують в нерівномірному розподілі бюджету та в тому, що він взяв на себе надмірну ініціативу. Неправдивими вважають заяви Трампа про плановані найближчим часом перемовини з демократами щодо спільних дій для боротьби з коронавірусом. За словами сенатора від Нью-Йорка Чака Шумера та спікера Ненсі Пелосі, вони не домовлялися з чинним президентом про розмову. Основною темою обговорення демократів продовжує бути вибір кандидатури на віце-президента для Байдена. Оскільки Байден ще не назвав свого фаворита, ЗМІ продовжують гадати, хто з 5 небілих жінок міг би стати віце-президентом. Основними претендентами досі залишаються “подруга” Фіделя Кастро Карен Басс та сенатор від штату Каліфорнія Каміла Гарріс, які цього року збільшили популярність завдяки підтримці протестів. Додають, що цього тижня з’явилася новий претендент на посаду – Гретхен Вітмер, губернатор штату Мічиган. Рівень її підтримки у штаті настільки ж високий, як і рівень довіри Байдена до неї. Демократи розділились на тих, хто хоче, щоб вона залишилася губернатором і продовжила боротися з коронавірусом у штаті і тих, хто вважає, що її кандидатура на віце-президента оптимальна, оскільки влаштовувала б представників різних течій демократів, і навіть деяких республіканців. Відмічають, що Байден мав би оголосити свого кандидата найближчим часом, але поки що він не збирається здійснювати настільки складний вибір.
Активність передвиборчої агітації за ці дні значно зменшилася. Не з’явилося нових тем, а з старих важко витягнути що-небудь, що зацікавило б виборців. Прихильники демократів готуються до нового імпульсу у виборчій кампанії Байдена.

Олекса Жук

Адреса:

79491 Львів-Брюховичі
вул.Сонячна,13

Контакти

Тел/факс: +38 (067)372-96-24
Email: info@cipt.org.ua