Вівторок, 08 листопада 2016 10:45

Трамп та Клінтон - це американський варіант Януковича і Тимошенко

  Трамп та Клінтон - це американський варіант Януковича і Тимошенко

  Сьогоднішні вибори у США мають багато подібного з тим, що відбувалося в Україні у 2010.

  Уважно придивившись до обох кандидатів ми побачимо багато спільного між Дональдом Трампом і Віктором Януковичем, а також між Гіларі Клінтон і Юлією Тимошенко.

  Ці вибори особливі для США. Вони спровоковані кризою очікувань. Американці прагнуть змін, проте таких змін не несе, ані Дональд Трамп, ані Гіларі Клінтон. Таким чином, для американців фактично обидві кандидатури є неприйнятними, бо не несуть змін.

  Подібним чином таких змін у 2010 українському суспільству не несли Янукович і Тимошенко. Обидва представляли різні медалі однієї і тієї ж системи. Обидва кандидати були неприйнятними для українців. 

  Гіларі Клінтон - кандидат з гарною зовнішністю та з гарною риторикою, але з купою "темних сторін". Грубим використанням "чорних технологій" проти свого конкурента під час кампанії. Доволі тісною співпрацею з Росією, від якої зараз намагаються віддалитися. Цим вона дуже нагадує Тимошенко зразка 2010 року, з її газовими контрактами і поведінкою під час війни в Грузії.

  Дональд Трамп - хаотичний та з моральними проблемами, які постійно виходять назовні. З дружиною, яка використовує у виступах чужі промови. Чимось нагадує Януковича під час виборчої кампанії 2010 року. 

  Суттєва різниця лише в тому, що в Україні вибори 2010 року спровокували зміни. Українському суспільству було зрозуміло, куди воно має рухатися. В США таких змін поки не видно, як не видно бачення, яке місце мають займати США у світі. 

  Лабораторія суспільно-політичного аналізу

  Центру з інформаційних проблем територій

  Роман Соломонюк, Назар Мазур, Петро Жук

  Tweet

  Wikipedia logo v2.svgwiki

  Центр з інформаційних проблем територій