Понеділок, 26 жовтня 2015 10:59

Вкладення у Добродомова, супер-розрекламованого кандидата, не дали результату, – експерт

  Вкладення у Добродомова, супер-розрекламованого кандидата, не дали результату, – експерт

  Четвертий результат Дмитра Добродомова на виборах міського голови Львова – це провал тих, хто робив на нього ставку, і величезний успіх львів’ян.

  Про це 26 жовтня у коментарі IA ZIK повідомив політолог Петро Жук.

  «Що таке Добродомов – це технічна особа!. Це провал не Добродомова – це провал тих, хто почав проти нас війну. Вони не думали, що ми війну виграємо. Це провал тих, хто зробив на Добродомова ставку і думали, що він вийде в другий тур. І буде два кандидати – Садовий і Добродомов – неукраїнський кандидат в українському Львові. Вони програли», – переконаний П.Жук.

  На думку політолога, водночас такий результат виборів – величезний успіх львів’ян.

  «Зараз треба, незважаючи ні на що, львів’янам зробити крок і показати, що ми маємо свою національну та територіальну ідентичність, що ми не будемо будь-кого, кого нам рекламують і піарять, обирати, що ми маємо свій розум», – додав П.Жук.

  Він зазначив: вкладення у Добродомова як найбільш розрекламованого кандидата не дали результату.

  «Всі великі політики і олігархи думають, що процес можна підігнати під себе. Але є об’єктивні речі. Як би не хотів хто русло річки спрямувати в інший бік, вона все одно буде текти зверху донизу. Їхні гроші потрачені безглуздо, напевно. Але вони цього вартують», – додав П.Жук.

  На його думку, проект «Добродомов-мер Львова» нереалістичний взагалі.

  «Йому ніколи не бачити посади мера Львова, тому що він не є українська людина за ментальністю. Люди це відчувають, розуміють і за нього не проголосують», – пояснив П.Жук.

  Нагадаємо, за даними екзит-полів Дмитро Добродомов отримав лише четвертий результат у виборах мера Львова (менше ніж 10% голосів виборців). Він програв вибори й поступився діючому меру Андрію Садовому, Русланові Кошулинському та Володимирові Гірняку. Попередньо, у Львові у другому турі за посаду мера змагатимуться Андрій Садовий та Руслан Кошулинський.

  Зауважимо, попередньо соцопитування малювали Добродомову кращий результат, називаючи його імовірним конкурентом Садового.

   

  Взято з ЗІК

   

   

  Tweet

  Wikipedia logo v2.svgwiki

  Центр з інформаційних проблем територій