Середа, 01 червня 2016 20:42

Петро Жук: Як Скнилів для Буняка, Грибовичі можуть для Садового стати початком кінця

  Петро Жук: Як Скнилів для Буняка, Грибовичі можуть для Садового стати початком кінця

  Трагедію на Грибовицькому сміттєзвалищі можна порівняти зі Скнилівською трагедією, яка стала початком кінця тодішнього мера Любомира Буняка. Цілком можливо, що це стане початком кінця Андрія Садового.

  Таку думку у коментарі ІА ZIK висловив політолог Петро Жук.

  Намагання команди мера просунути ідею, що сміттєзвалище «підпалили олігархи», експерт вважає політтехнологією. «Олег Березюк – політтехнолог і навіть політпсихолог, і він технологіями намагається це зробити. Але технології дуже обмежені. Людина не вкладається у технології, і настає час, коли люди бачать, що це все гарно запакована брехня. І тут не поможуть ніякі викрути і ніякі способи задурювання людей. Четверо загинули через захланність Садового, тому що реально давно треба було вирішування це питання», – зазначив Жук.

  На його думку, люди можуть терпіти брехню, але «коли це все на крові, їхнє терпіння закінчується».

  Коментуючи те, що міський голова Андрій Садовий учора замість того, щоб взяти участь у позачерговій сесії міськради, яка зібралася через ситуацію на сміттєзвалищі, мав зустріч із владиками, Петро Жук зазначив, що мер таким чином «ще й церкву хоче дискредитувати».

  «Це вже святотатство, тому що прикриваючи церквою своє нехтування життям людей, він хоче, щоб ненависть до нього через життя цих людей перекинулася ще й на церкву. Такого із ним ще не було. Це дуже серйозно. Це вказує на новий етап моральної деградації мера нашого християнського міста», – заявив він.

  Tweet

  Wikipedia logo v2.svgwiki

  Центр з інформаційних проблем територій