Середа, 22 червня 2016 20:54

Політолог: «Консультанти» Савченко зацікавлені в дезорієнтації українців

  Політолог: «Консультанти» Савченко зацікавлені в дезорієнтації українців

  Ті політичні сили, з якими консультується Надія Савченко перед своїми виступами, зацікавлені в дезорієнтації українців. Але такі заяви принесуть шкоду лише їй самій.

  Про це у коментарі IA ZIK зазначив політолог Петро Жук.

  «Відразу було важливим те, в чиїх руках опиниться Надія Савченко. Вона не є політиком, а відтак не особливо замислюється над тим, щоб її вислови були політкоректними», – зазначає політолог.

  Коментуючи заяву Савченко в ЗМІ про те, що військова допомога Україні з боку Заходу може призвести до початку Третьої світової війни, Петро Жук відповів: «Якщо Україна матиме більше зброї, вона просто не буде задіяна в Третій світовій війні».

  Крім того, Надія Савченко заявила, що санкції проти Росії мають бути персональними, адже від цього «страждає народ».

  Петро Жук, коментуючи це, зазначає: «Санкції проти Росії більше використовуються у пропагандистських цілях, багато хто навчився їх обходити. Набагато більша проблема для Росії – нестабільність на енергетичному ринку, бо на нього також претендують Саудівська Аравія, Іран. Савченко на цьому не розуміється. А ті, з ким вона консультується, представляють певні політичні сили, зацікавлені в дезорієнтації українського населення. Та заяви Савченко не принесуть великої користі ні Путіну, ні Медведчуку, а лише шкоду самій Надії».

  Раніше повідомлялося, що народний депутат Надія Савченко заявила в інтерв’ю «Голосу Америки», що допомога Україні зброєю може призвести до Третьої світової війни. Крім того, на її думку, проти Росії треба вводити більше персональних санкцій, «щоб менше страждав народ».

  Tweet

  Wikipedia logo v2.svgwiki

  Центр з інформаційних проблем територій