Згідно результатів опитування, проведеного Центром з інформаційних проблем територій 8-12 вересня 2020 року серед мешканців Тернополя переважна більшість тернополян (78,3 %) підтримали позицію міського голови Сергія Надала у питанні продовження роботи шкіл та дитячих садочків, незважаючи на внесення міста урядом до «червоної зони». 16,2 % - побачили в такому рішенні і позитив і негатив. 3,6 % - оцінили його швидше негативно. [Повна презентація]

Згідно результатів опитування, проведеного Центром з інформаційних проблем територій 28-31 серпня 2020 року серед мешканців Львова серед найважливіших місцевих проблем львівʼяни назвали: стан доріг (28,1%), вивезення сміття (25,5%); вирішення проблеми коронавірусу (22,6 %), транспортні проблеми (22,3%). [Повна презентація]

Події у Білорусі після президентських виборів сприймаються в Україні не зовсім однозначно. Тому є потреба аналізу цих подій з погляду світових процесів, так і з погляду поточної ситуації в Україні.

Згідно результатів опитування, проведеного Центром з інформаційних проблем територій 10-12 серпня 2020 року серед мешканців Тернополя серед найважливіших місцевих проблем тернополяни назвали: стан доріг (28,1%), благоустрій дворів (23,0%); стан медичної сфери (22,7 %), роботу ЖЕКів (17,4%).

Основною темою обговорень для демократів, як і в їх опонентів, став вибір кандидата в віце-президенти.

Прореспубліканські ЗМІ також цікавляться темою вибору віце-президента для Байдена.

Нейтральні ЗМІ критикують Дональда Трампа за заяву про те, що ситуація з пандемією коронавірусу дуже скоро внормується, звинувачуючи його у бездіяльності та прогнозуючи новий спалах вірусу.

Продемократичні ЗМІ критикують Трампа через його нечіткі настанови, щодо коронавірусу, вважаючи, що вони спрямовані тільки на збільшення його рейтингу.

Прореспубліканські ЗМІ пишуть про те, що Дональд Трамп скорочує відставання від свого конкурента.

Нейтральні щодо основних політичних сил ЗМІ пишуть про те, що значна частина республіканців не підтримує кандидатуру Дональда Трампа.

Сторінка 1 із 9

Адреса:

79491 Львів-Брюховичі
вул.Сонячна,13

Контакти

Тел/факс: +38 (067)372-96-24
Email: info@cipt.org.ua