Різні політичні сили і політичні оглядачі, по різному й неоднозначно оцінюють результати місцевих виборів. Але з точки зору основного процесу, який, на наш погляд, зараз відбувається в Україні, а саме процесу дозрівання народу до реального народовладдя, яке має починатися від територіальних громад і закінчитися на центральному рівні, результат дуже виразний і однозначний. Ці вибори стали значним кроком вперед у розвитку територіального самоврядування.

Результати опитування щодо електоральних уподобань мешканців Львова та оцінки активності виборчої кампанії на основі дослідження проведеного 10-12 жовтня 2020 року.

Згідно результатів опитування, проведеного Центром з інформаційних проблем територій 8-12 вересня 2020 року серед мешканців Тернополя переважна більшість тернополян (78,3 %) підтримали позицію міського голови Сергія Надала у питанні продовження роботи шкіл та дитячих садочків, незважаючи на внесення міста урядом до «червоної зони». 16,2 % - побачили в такому рішенні і позитив і негатив. 3,6 % - оцінили його швидше негативно. [Повна презентація]

Згідно результатів опитування, проведеного Центром з інформаційних проблем територій 28-31 серпня 2020 року серед мешканців Львова серед найважливіших місцевих проблем львівʼяни назвали: стан доріг (28,1%), вивезення сміття (25,5%); вирішення проблеми коронавірусу (22,6 %), транспортні проблеми (22,3%). [Повна презентація]

Події у Білорусі після президентських виборів сприймаються в Україні не зовсім однозначно. Тому є потреба аналізу цих подій з погляду світових процесів, так і з погляду поточної ситуації в Україні.

Згідно результатів опитування, проведеного Центром з інформаційних проблем територій 10-12 серпня 2020 року серед мешканців Тернополя серед найважливіших місцевих проблем тернополяни назвали: стан доріг (28,1%), благоустрій дворів (23,0%); стан медичної сфери (22,7 %), роботу ЖЕКів (17,4%).

Основною темою обговорень для демократів, як і в їх опонентів, став вибір кандидата в віце-президенти.

Прореспубліканські ЗМІ також цікавляться темою вибору віце-президента для Байдена.

Нейтральні ЗМІ критикують Дональда Трампа за заяву про те, що ситуація з пандемією коронавірусу дуже скоро внормується, звинувачуючи його у бездіяльності та прогнозуючи новий спалах вірусу.

Продемократичні ЗМІ критикують Трампа через його нечіткі настанови, щодо коронавірусу, вважаючи, що вони спрямовані тільки на збільшення його рейтингу.

Сторінка 1 із 9

Адреса:

79491 Львів-Брюховичі
вул.Сонячна,13

Контакти

Тел/факс: +38 (067)372-96-24
Email: info@cipt.org.ua